KONST / Litografier / Färglitografi 13429460
nr 1342 9460
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 51/250. Motivet: 27x21 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:06:37
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr